facebook język polskideutch english
email: dziadek@dziadek.com.pl

Drzwi jednoskrzydłowe składają się z ościeżnicy drewnianej o wymiarach w przekroju 65 x 100mm z termoizolacyjnym progiem aluminiowym płaskim oraz współpracującego z nią skrzydła o grubości 68mm. Skrzydło drzwiowe wykonane jest jako płytowe, z przylgami na czterech płaszczyznach. Konstrukcję skrzydła stanowi rama wewnętrzna drewniana wzmocniona stabilizatorem stalowym i wypełniona ocieplanym elementem warstwowym. Wypełniona rama skrzydła oklejona jest obustronnie sklejką wodoodporną, która tworzy okładziny zewnętrzne skrzydła. Całość zestawu drzwiowego malowana jest pełnym programem farb firmy Remmers w kolorach kryjących lub lazurowych.

Opis typowych drzwi 1-dzielnych z aplikacją stalową i wyposażeniem standardowym: skrzydło płytowe o grubości 68mm wykonane z klejonego drewna sosnowego, wykończone obustronnie sklejką z drewna sosnowego lub red meranti o strukturze skrawanej wzdłużnie, dwa niezależne zamki pojedyncze z wkładkami, klamka z szyldem podstawowym, punktowe blachy zaczepowe, ościeżnica stała z uszczelką z klejonego drewna sosnowego (za dopłatą obłogowana red meranti), próg aluminiowy płaski, trzy zawiasy wkręcane. Dodatkowo drzwi przeszklone wyposażone są w szyby refleksyjne w odcieniu brązowym i bezpieczne 33.1 (kl. O2). Od strony zewnętrznej w skrzydło wpuszczona jest aplikacja z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Od strony wewnętrznej skrzydło w standardzie jest gładkie.

Kolory podstawowe:

 - kryjące:    RAL 9016 (biały), RAL 8003 (kryjąca afromozja), RAL 8004 (kryjący teak),
                  RAL 8012 (kryjący mahoń), RAL 8016 (kryjący jasny orzech),
                  RAL 8017 (kryjący ciemny orzech), RAL 7016 (antracyt),

  - lazurowe: R-Jasny Dąb, R-Afromozja, R-Mahoń, R-Teak, R-Ciemny Dąb,
                  R-Jasny Orzech, R-Ciemny Orzech, R-Zieleń Oliwkowa.

Uwaga: w kolorach lazurowych mogą występować różnice w odcieniach na płaszczyźnie drzwi wynikające z naturalnej struktury i usłojenia drewna.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MODELAMI DRZWI TYMAWA 68 Z APLIKACJĄ STALOWĄ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DZIADEK SP Z O.O.