facebook język polskideutch english
email: dziadek@dziadek.com.pl

Fabryka Okien i Drzwi "DZIADEK"  Sp. z o.o. z siedzibą w Bielicach (zachodnie obrzeża województwa warmińsko-mazurskiego) powstała w okresie głębokich przemian ustrojowo- gospodarczych, jakie dokonywały się w Polsce na przełomie lat osiemdziesiątych i dziwięćdziesiątych.Fabryka została zbudowana od podstaw, dlatego nie trudno się domyśleć, że początki były trudne. Mało kto wówczas przewidywał, że tak dalece rozwinie się firma "DZIADEK" i osiągnie tak znaczącą pozycję na rynku producentów stolarki budowlanej.

Obecnie nasza Fabryka zajmuje obszar 7 ha, na terenie którego znajduje się: centrum logistyczno-biurowe, kompleks produkcyjny o powierzchni 6000 mkw. z nowoczesnym parkiem maszynowym, tartakiem, suszarnią drewna, warsztatem mechanicznym oraz ekspozycją produktów. Aktualnie fabryka należy do czołowych producentów w branży i dysponuje kompleksową ofertą stolarki otworowej stosowanej w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.
Proces produkcyjny jest obecnie bardzo zaawansowany technologicznie, dzięki czemu znacząco zwiększyła się wydajność pracy, jak również jakość i estetyka oferowanych wyrobów.

Fabryka Okien i Drzwi "DZIADEK" współpracuje z ponad osiemdziesięcioma przedstawicielami działającymi niemal w każdym zakątku Polski. Ekspansja nie ogranicza się tylko do terytorium naszego kraju. Firma zaznaczyła również swoją obecność na rynkach Unii Europejskiej, szczególnie w Niemczech, Holandii, Danii, Szwecji. Eksport odbywa się również na Ukrainę, Cypr i do krajów skandynawskich.

Dwudziestoletni ogrom pracy włożony w rozwój Fabryki zaowocował uzyskaniem licznych aprobat technicznych oraz certyfikatów dopuszczających nasze produkty do sprzedaży na terenie całej Unii Europejskiej.

Wychodząc na przeciw rosnącym wymogom klienta Fabryka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie stolarki oraz jej wbudowania do budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi wyrobami.

Fabryka Dziadek

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DZIADEK SP Z O.O.