facebook język polskideutch english
email: dziadek@dziadek.com.pl

Drzwi jednoskrzydłowe składają się z ościeżnicy drewnianej (o wymiarach w przekroju 65 × 100 mm z termoizolacyjnym progiem aluminiowym płaskim) oraz współpracującego z nią skrzydła o grubości 68 mm. Skrzydło drzwiowe wykonane jest jako płytowe, z przylgami na czterech płaszczyznach. Konstrukcje skrzydła stanowi rama wewnętrzna drewniana wzmocniona stabilizatorem stalowym i wypełniona pianka HPS o współczynniku 0,026 W/m2. Okładziny zewnętrzne skrzydła oraz ościeżnicy stanowi panel kompozytowy zbudowany z dwóch arkuszy aluminiowych i polietylenowego materiału o niskiej gęstości. Warstwa zewnętrzna pokryta jest lakierem z powłoka PVDF, co zapewnia wysoka wytrzymałość powierzchni drzwi. Oprócz wysokiej wytrzymałości powierzchni panele kompozytowe zapewniają wysoka izolacje dźwięku i ciepła, co czyni je perfekcyjnym produktem w przemyśle budowlanym.

Opis typowych drzwi 1-dzielnych z wyposażeniem standardowym: skrzydło płytowe (o grubości 68 mm) oraz ościeżnica wykonane są z klejonego drewna sosnowego, wykończone panelem kompozytowym dostępnym w sześciu podstawowych kolorach.
Drzwi posiadają dwa niezalene zamki pojedyncze z dwiema wkładkami w systemie jednego klucza, klamkę z szyldem, punktowe blachy zaczepowe, próg aluminiowy płaski oraz trzy zawiasy wkręcane. Dodatkowo drzwi przeszklone wyposażone są w szyby dwukomorowe refleksyjne, w opcji dostępne jest równieˆ szkło mleczne lub piaskowane.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MODELAMI DRZWI SYSTEMU ALB-68

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 DZIADEK SP Z O.O.